KONST / Litografier / Färglitografi 14545165

nr 1454 5165

Joaquin Ibanez-Arellano

(f. 1929), Sverige

Signerad, numrerad 38/550, daterad 92. Färglitografi, bildmått: 25x30cm, yttermått inklusive ram: 41x51cm

Joaquin Ibanez-Arellano, katalansk-svensk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 mars 2022
kl 18:58:19

14/3 18:25:52 1      Vinnande bud

Joaquin Ibanez-Arellano

Läs mer om Joaquin Ibanez-Arellano